شماره تماس

051-38762118-19

معرفی صنعت سردخانه بوشهر

سردخانه-بوشهر

بوشهر همیشه سرزمین مردمی خون‌گرم و پرتلاش بوده است. فعالیت‌های تولیدی و همچنین کشاورزی در کنار صادرات و پتانسیل‌های بسیار مناسب منطقه‌ای، این منطقه را به‌ محلی جذاب برای سرمایه‌گذاران در حوزه‌های مختلف تبدیل کرده است.

شرایط آب و هوایی منحصربه‌فرد و متفاوت بوشهر، سبب شده محصولاتی در آن تولید شود که در دیگر مناطق کشور قابل‌کشت نیست. این موضوع زمینه‌ی فعالیت‌های منحصربه‌فردی را در این منطقه فراهم می‌آورد.

ما در این مقاله از صنایع برادران حقیقی، به بررسی پتانسیل‌ها و وضعیت صنعت سردخانه و سردخانه بوشهر می‌پردازیم. جهت خرید و استعلام قیمت سردخانه بوشهر همچنین مشاوره رایگان با کارشناسان سردخانه حقیقی در ارتباط باشید.

کشاورزی بوشهر

سردخانه بوشهر

قطعاً در کشوری مانند ایران، وضعیت صنعت کشاورزی یک استان می‌تواند ملاک مهمی برای سنجش پیشرفت به شمار بیاید. وقتی نام بوشهر می‌آید اولین تصویری که از محصولات کشاورزی به ذهنم می‌رسد، نخل‌های بلند و پرتعداد خرما است که بارها آن‌ها را در تصاویر دیده‌ایم.

این استان در تولید خرما و محصولات مرتبط با خرما و فرآورده‌های آن، پتانسیل بسیار بالایی دارد به‌طوری‌که سالیانه ۱۶۴ هزار تن خرما و محصولات آن را تولید می‌کند. این محصولات تولید شده پس از مرتفع کردن نیاز کشور، به آن‌طرف مرزها نیز صادر می‌شود که بخش قابل‌توجهی، از صادرات ایران را تشکیل می‌دهد. جالب است بدانید که در سال گذشته، ۲۵ هزار تن محصول خرما از استان بوشهر به ارزش ۳۷ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار به خارج صادر شد. در ادامه‌ی این مقاله در وب‌سایت سردخانه به پتانسیل‌های صنعت سردخانه بوشهر می‌پردازیم.

 در حال حاضر در استان بوشهر ۶ میلیون اصل نخل وجود دارد که ‌این میزان، در اراضی باغی در سطح ۳۴ هزار و ۵۰۰ هکتار قرار دارد. این اراضی به‌طور سالیانه سه نوع محصول خرمای نارس، رطب و خرما را تولید می‌کنند.

در سال گذشته ۹۵٠٠ تن خارک یا خرمای نارس، معادل ۶ درصد از تولیدات خرمای استان، ۴۶ هزار تومان به‌صورت رطب، معادل ۲۹ درصد تولیدات استان و مابقی محصولات به‌صورت خرما تولید شدند. این حجم عظیم تولیدات در کنار موقعیت مکانی بسیار مناسب بوشهر، موجب می‌شود که یکی از بهترین مناطق برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌ی خدمات نگهداری محصول باشد.

با سرمایه‌گذاری بر روی صنعت سردخانه بوشهر می‌توانید از این فرصت فوق‌العاده، کمال استفاده را برد و از تقاضای روزافزون اهالی برای رشد و درآمدزایی خود استفاده کنید. قطعاً وقتی شرایط مناسبی برای نگهداری محصولات وجود داشته باشد، تولیدکنندگان نیز حجم تولیدات خود را افزایش می‌دهند.

سردخانه بوشهر

دامداری بوشهر

شاید این نکته را ندانید که استان بوشهر، دارای دو و نیم میلیون رأس دام ثابت و متحرک است. دامداران این استان دارای ۵۸ هزار و ۶۰۰ رأس گاو و گوسفند و همچنین، ۲۶۰۰ نفر شتر هستند که این، نشان‌دهنده‌ی رونق دام‌پروری در بوشهر است.

در بخش مرغداری و طیور نیز فعالیت‌های بسیاری در این استان انجام می‌شود که در دو بخش، مرغداری‌های گوشتی و تخم‌گذار فعالیت می‌کنند. در حال حاضر بوشهر دارای ۸۸ مرغداری گوشتی است که در هر دوره، دو میلیون و ۳۰۰ هزار قطعه مرغ گوشتی تولید می‌کنند؛ این واحدها به‌طور سالیانه چیزی حدود ۱۱ هزار تن گوشت سفید تولید می‌کنند.

یک واحد تخم‌گذار نیز در بوشهر فعالیت می‌کند که ظرفیت تولید ۴۰ هزار قطعه، جوجه و همچنین ۴۵۰ تن تخم‌مرغ خوراکی در سال را دارد.

بوشهر دو گاوداری شیری به ظرفیت ۶۰ رأس گاو ظرفیت تولید ۲۷۰ تن شیر در سال دارد؛ همچنین دو واحد پرواربندی شتر به ظرفیت ۲۰۰ نفر شتر در سال، از دیگر ظرفیت‌های این منطقه به شمار می‌آید. در بخش گوسفند و گوساله ۱۰۱ واحد پرواربندی صنعتی گوساله سالیانه ١٣٢٧٠ رأس گوساله تولید می‌کند. ١۵٧واحد پرواربندی روستایی نیز ۸۶۵۰ رأس گوساله تولید می‌کنند.

۵۳ واحد صنعتی ۱۶ هزار و ۸۵۰ رأس بره تولید می‌کنند و همچنین، ۱۵۳ واحد روستایی به تولید بیش از ۱۲ هزار رأس بره در سال می‌پردازند. این واحدها در سال چیزی حدود ۱۴ هزار تن گوشت وارد بازار می‌کنند.

این تنها بخشی از تولیدات دامی استان بوشهر است و توضیح کامل دیگر محصولات در این مقاله نمی‌گنجد. چشم‌بسته هم می‌توان فهمید که بوشهر مکان مناسبی برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های صنایع تبدیلی و نگهداری است و صنعت سردخانه بوشهر، صنعتی پرسود و زودبازده به‌حساب می‌آید.

صنایع غذایی بوشهر

صنایع غذایی بوشهر در بخش کشاورزی بیشتر، معطوف به خرما و محصولات جانبی آن است. بیش از نیمی از تولیدات شرکت‌های تولیدکننده فرآورده‌های خرما، مازاد نیاز داخلی است و به خارج از کشور صادر می‌شود. قطعاً آب‌وهوای بوشهر شرایط نگهداری را برای این محصولات سخت می‌کند.

در این میان نقش ارائه‌دهندگان خدمات نگهداری مناسب محصولات می‌تواند بسیار مهم باشد. شرکت‌های صنایع غذایی که در حوزه‌ی فرآوری و بسته‌بندی محصولات پروتئینی و فعالیت می‌کنند، تنوع بالاتری را دارند زیرا این استان ازنظر تولید منابع پروتئینی مانند گوشت قرمز و سفید و همچنین، تولید گسترده‌ی تخم‌مرغ خوراکی در وضعیت بسیار مناسب قرار دارد.

همچنین محصولات منحصربه‌فردی مانند گوشت شتر و شترمرغ نیز، در این منطقه تولید می‌شود که می‌تواند به‌عنوان پتانسیل منحصربه‌فرد، برای این استان به‌حساب بیاید.

تمامی این بخش‌ها برای تداوم تولید و سوددهی بیشتر، نیازمند خدمات نگهداری و انبارداری مناسب با محصولات خود هستند. اگر شما بتوانید به‌صورت هدفمند یک قشر منحصربه‌فرد از این تولیدکنندگان را در نظر بگیرید، با آن‌ها مذاکره کنید و بسترهای مناسبی برای آن‌ها فراهم کنید، می‌توانید بازدهی بسیار مناسبی و سرمایه‌گذاری در صنعت سردخانه بوشهر داشته باشید.

همان‌طور که می‌دانید سردخانه‌ها متناسب با کاربردی که دارند، روش‌ها و الگوریتم‌های متفاوتی ساخته می‌شوند. تخصصی کار کردن شما روی جذب مشتری و همچنین ساخت سردخانه بوشهر می‌تواند یک امتیاز منحصربه‌فرد و مناسب باشد. قطعه مواد پروتئینی در سردخانه برای میوه‌جات ساخته‌شده است کیفیت خوبی را حفظ نخواهد کرد.

صادرات در بوشهر

استان بوشهر یک دروازه واردات و صادرات به‌حساب می‌آید و شما می‌توانید، با استفاده از این پتانسیل بسیار مناسب و ایجاد تعامل با واردکنندگان و صادرکنندگان محصولات غذایی، مشتری‌های ثابت و پروپاقرص را برای خود ایجاد کنید. قطعاً این شرکت‌ها به مکانی مناسب و قابل‌اعتماد مثل سردخانه بوشهر نیاز دارند تا در صورت تأخیر در ارسال محصولات خود، بتوانند از فضای آن استفاده کنند و کیفیت محصول خود را حفظ نمایند.

همچنین شما می‌توانید با شرکت‌های خارجی وارد مذاکره شوید و به‌صورت اختصاصی، با آن‌ها قرارداد ببندید که این روش نیز، می‌تواند درآمد دلاری خوبی را برای شما به همراه داشته باشد.

اگر تنها امتیاز بوشهر هم این شاه‌راه تجاری باشد بازهم، سرمایه‌گذاری روی صنعت سردخانه بوشهر با به‌کارگیری تدبیر و استراتژی مناسب به‌صرفه خواهد بود. قطعاً اگر شما هم در حوزه صنایع غذایی و کشاورزی فعالیت می‌کردید، دوست داشتید خدمات تخصصی یافته و متناسب محصول خود را دریافت کنید.تجارت بین‌الملل همیشه فرصتی مناسب با حاشیه سود قابل‌توجه به شمار می‌آید. همچنین در چابهار نیز ملزم به ساخت سردخانه چابهار می باشیم.

قیمت سردخانه بوشهر

قیمت سردخانه بوشهر بستگی به مواردی مانند نوع تجهیزات، ابعاد، کارایی آن و نوع برند و تجهیزات و ده ها مورد دیگر دارد. شرکت سردخانه برادران حقیقی، در ساخت سردخانه بوشهر با مراجع قانونی ذیربط همکاری داشته و همچنان انجام وظیفه می کند.

شماره تماس برای خرید سردخانه بوشهر؟

جهت خرید سردخانه در بوشهر و استعلام قیمت با کارشناسان سردخانه حقیقی در ارتباط باشید. شماره تماس:09159171605

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

ثبت سفارش و درخواست مشاوره رایگان

نوع درخواست