شماره تماس

051-38762118-19

خرید تجهیزات سردخانه (ساخت و فروش تجهیزات سردخانه ای)

تجهیزات-سردخانه-1

از اصلی ترین تجهیزات سردخانه (cold storage equipment) می توان به کمپرسور، کندانسور، اواپراتور، تابلو برق و شیرآلات حفاظتی و کنترلی نام برد. عملکرد سردخانه بیشتر به نوع کمپرسور،کندانسور و اواپراتور ان سردخانه بستگی دارد، در طراحی سردخانه این قطعات بیشترین هزینه را به خود اختصاص می دهند.

البته در سردخانه های کانکسی بدنه سردخانه و نوع عایق به کار رفته در ان نیز اهمیت بالایی دارند. سردخانه های کانکسی به دلیل هزینه ساخت بسیار پایین نسبت به سردخانه های صنعتی به طور گسترده در صنایع مختلف به کار گرفته میشوند. ما در صنایع برادران حقیقی ساخت سردخانه همچنین فروش تجهیزات سردخانه صنعتی را انجام می دهیم. برای اطلاع از قیمت تجهیزات سردخانه صنعتی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

عایق بندی سردخانه (ساندویچ پانل)

ساخت-سردخانه-صنایع برودتی برادران حقیقی

عایق بندی حرارتی سردخانه مانند ساندویچ پانل از مهم ترین نکات در نحوه طراحی و احداث اتاق های سردخانه کوچک یا بزرگ می باشد. پلی یورتان، فوم، پلی استایرن، چوب، پشم و شیشه و … موادی هستند که با توجه به نوع سردخانه برای ساخت اتاق سرد مورد استفاده قرار می گیرند. درب سردخانه با توجه به اینکه سردخانه از نوع دمای زیر صفر یا بالا صفر است در دو مدل کشویی و لولایی با ابعاد مختلف انتخاب می شود.

تجهیزات سردخانه

قطعات مکانیکی یک سردخانه با توجه به ابعاد، ظرفیت، نوع محصولات و شرایط محیطی انتخاب می شود. ما در گروه صنایع برودتی برادران حقیقی قادریم تمامی تجهیزات مکانیکی که در ساخت یک سردخانه مورد نیاز است، از برند های معتبری مانند بیتزر، کوپلند، دانفوس و غیره را با کیفیت مناسب تهیه کند.

 این قطعات شامل موارد زیر است:

کمپرسور

کمپرسور

انتخاب یک کمپرسور مناسب با توجه به ظرفیت سردخانه و دمای اواپراتور و کندانسور انجام می شود. علاوه بر انتخاب کمپرسور، گاز مبرد در سیکل هم باید تعیین شود. برای تعیین یک کمپرسور که مهم ترین تجهیز به کار رفته در سردخانه است حتما از مشاوره های تخصصی کارشناسان ما استفاده کنید.

کندانسور

کندانسور

ما پیشنهاد می کنیم برای انتخاب یک کندانسور مناسب، ظرفیت دفع حرارت، دمای کندانسور، نوع مبرد و اختلاف دمای کندانسور و محیط را حتما در نظر بگیرید.

اواپراتور

اواپراتور

برای انتخاب اواپراتور سردخانه باید نوع مبرد، بار برودتی مورد نیاز، دمای اواپراتور و اختلاف دما برای انتقال حرارت بین هوا و اواپراتور درجهت درست را در نظر گرفت.

تجهیزات خط مایع (شیر آلات کنترلی)

شیر-آلات-کنترلی

این تجهیزات سردخانه ای در واقع شامل شیر انبساط، شیر برقی، سایت گلاس، فیلتر درایر و چک ولو است که شرکت صنایع برودتی برادران حقیقی تمامی آن ها را از برند های معتبر در اختیار دارد.

خط مکش و خط تخلیه

تجهیزات سردخانه

این تجهیزات سردخانه ای شامل فیلتر روغن، اویل سپراتور، مافلر، بال ولو، پرشر سوئیچ و … می باشد که ما با استفاده از تیم اجرایی با سابقه ی خود می توانیم این قطعات را در محل مورد نظر نصب کنیم.

تابلو برق

تابلو-برق

اجزا و قطعات الکتریکی سردخانه شامل تابلو برق، کابل ها، لامپ ها و تجهیزات کنترلی می باشد. تابلو برق سردخانه وظیفه ی ایجاد ثبات، کنترل شرایط دمایی و بررسی تجهیزات را بر عهده دارد که به طور کلی از ترموستات، تایمر، نشانگر ها و هشدار ها، فیوز و کلید ها، کنترل آلات، بدنه و کلید حرارتی ساخته شده است. کنترل آلات تابلو برق باید شامل کنترل فاز، کنترل فشار بالا و فشار پایین و کنترل pump down باشد.

قیمت تجهیزات سردخانه (خرید تجهیزات سردخانه)

قیمت سردخانه با توجه به ابعاد سردخانه و بر اساس تجهیزات سردخانه ای و منطقه مورد استفاده تعیین می شوند. طبیعی است که هر چقدر ابعاد سردخانه بزرگ تر باشد، قیمت آن بیشتر خواهد بود. زیرا به تجهیزات سردخانه ای با توان بیشتری نیاز دارد. همچنین هزینه بدنه آن و نوع عایق نیز با افزایش ابعاد سردخانه، افزایش پیدا می یابد.

یکی از عوامل تعیین کننده قیمت سردخانه مکان جغرافیایی آن می باشد. در مناطق جنوبی سردخانه بیشتر برای ذخیره و نگه داری گوشت ، مرغ، ماهی و خرما مورد استفاده قرار می گیرد که بیشتراز نوع سردخانه زیر صفر هستند.

جهت خرید تجهیزات سردخانه صنعتی و استعلام قیمت تجهیزات سردخانه با کارشناسان سردخانه حقیقی درارتباط باشید. شماره تماس:09159171605

 

 

 

یک پاسخ

  1. سلام خدمت شما تیم کاری ما برای یک سرخانه لوازم که در لیست شما است ضرورت دارد بنا امید است که در رابطه با ما همکاری نموده قمیت لوازم را برای ما در ایمل بفرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

ثبت سفارش و درخواست مشاوره رایگان

نوع درخواست