شماره تماس

051-38762118-19

صنایع برودتی حقیقی، به عنوان مجموعه‌ای از متخصصان ایرانی در تجهیزات برودتی، سردخانه کانکسی و قابل حمل را در ابعاد گوناگون تهیه و در محل مورد نظر شما آن را نصب می‌نماییم.

سردخانه کانکسی

سردخانه کاتکسی یکی از محصولات برودتی برای استفاده به عنوان یخچال و سردخانه‌های صنعتی می‌باشد. بیشترین کاربرد این نوع سازه برای صنایع:

 • گوشت
 • لبنیات
 • محصولات کشاورزی مانند میوه می باشد.

دمای مورد نیاز هرکدام از این محصولات و نوع سازه آنها از نظر مصالح با یکدیگر متفاوت بوده و می بایست قبل از سفارش نوع محصولی که می‌خواهد در آن قرار گیرد، مشخص شود؛ زیرا برخی از آنها احتیاج به کسب پروانه از وزارت بهداشت جهت فعالیت را دارند که مصالح بکار رفته در آنها با سرد خانه میوه و محصولات کشاورزی متفاوت خواهد بود.

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت‌ها با کارشناسان ما در تماس باشید

ساخت سردخانه کانکسی و احداث سردخانه محصولات کشاورزی

در مجموع تمام انواع سردخانه کانکسی از ساندویچ پانل با ضخامت های متفاوت ساخته شده‌اند. هرچه ضخامت دیواره ها بیشتر باشد، سازه قابلیت حفظ دمای داخلی بیشتری را خواهد داشت.

معمولا ضخامت دیواره‌ها سردخانه کانکسی برای:

 • محصولات کشاورزی ۴ سانتیمتر
 • محصولات لبنی و گوشت ۶ تا ۸ سانتیمتر
 • برای داروها و سرم‌های پزشکی ۱۰ سانتی‌متر می‌باشد

سردخانه کانکسی چیست

این جداره با عایق پلی اورتان بصورت تزریقی با دانسیته ۴۰ پرشده است و دو طرف آن را ورق گالوانیزه نمره ۵۰ پوشانده است. البته جداره داخلی برای نگهداری محصولات لبنی و فرآورده های گوشتی می بایست از نوع استیل باشد تا مورد تائید وزارت بهداشت قرار گرفته و برای آن پروانه کار صادر شود.

در این نوع کانکس می‌بایست فضایی برای قرار گرفتن موتور سردخانه تعبیه گردد و این قسمت به گونه‌ای باشد که برای انجام تعمیرات و یا رسیدگی به موتور سردخانه به‌توان به آن دسترسی داشت. درب کانکس سردخانه نیز می‌بایست از نوع ساندویچ پانل و بصورت کانتینری باشد تا از تبادل حرارتی با فضای خارجی جلوگیری به عمل آید. بهتر است درزگیرهای لاستیکی در دور تا دور درب‌ها کار شود تا در هنگام بستن درب تمامی راه های نفوذ هوا یا گردو غبار به داخل مسدود گردد.

قیمت سردخانه کانکسی

قیمت سردخانه کانکسی بسته به مواردی که در بالا ذکر گردید، متفاوت است. یعنی بسته به ابعاد، نوع ضخامت دیواره‌ها قیمت‌ها متفاوت می‌شود. جهت اطلاع از قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

انواع سردخانه کانکسی

سردخانه کانکسی در سه گروه مختلف در بازار تولید و عرضه می‌گردد:

 • سردخانه ثابت
 • سردخانه متحرک
 • سردخانه ویترینی

سردخانه کانکسی متحرک | سردخانه کانکسی سیار

سردخانه متحرک

نوع دیگری نیز از این سازه‌ها وجود دارد که به دلایل خاصی نیاز است که متحرک باشند. البته منظور ما ماشین های یخچالی و سردخانه ای نیست چرا که نوع آنها متفاوت است.
در اینجا کانکس سرد خانه سیار موضوع مطلب است که همان نوع ثابت بر روی محور های چرخ‌دار قرار گرفته تا بتوان آن را با ماشین های کشنده از محلی به محل دیگر جابجا نمود.در چنین شرایطی می بایست به سیستم برق آن توجه کرده و تمهیداتی برای این موضوع در نظر گرفته شود.

سردخانه متحرک

سردخانه متحرک (سردخانه سیار)، همانطور که از اسمش پیداست، سردخانه قابل حملی‌ست که به راحتی بتواند به هر مکانی که بخواهید آن را جابه جا نمایید. صنایع برودتی برادران حقیقی، بسته به نیاز شما در محل شما، سردخانه متحرک را طراحی می‌نماید. پس از آن شما این امکان را دارید که سردخانه خود را در هر مکانی که هستید به راحتی باز کنید و در محل جدید مجددا نصب گردانید.

سردخانه متحرک چیست؟

سردخانه متحرک کاربردهای بسیاری دارد. امروزه فروشگاه‌‍ها برای نگهداری مواد و کالاها نیازمند به استفاده از سردخانه هستند. سردخانه متحرک این امکان را می‌دهد تا شما بسته به نوع جای خود سردخانه را به محل مورد نظر انتقال دهید .

سردخانه متحرک یکی از بهترین نوع سردخانه‌ها برای نگهداری فرآورده های گوشتی ، فرآورده های لبنی ، دارویی و …. می‌باشند .

شرکت صنایع برودتی حقیقی تولید کننده انواع لوازم فروشگاهی از قبیل یخچال فروشگاهی ، فریزر خوابیده ، سردخانه ثابت ، سردخانه متحرک ، میز صندوق ، چرخ فروشگاهی و قفسه فروشگاهی می باشد. برای گرفتن مشاوره رایگان و انتخاب بهترین سردخانه قابل حمل با بخش مشاوره و پشتیبانی شرکت صنایع برودتی برادران حقیقی تماس حاصل فرمایید.

ساخت سردخانه متحرک

سردخانه های متحرک ( سردخانه قابل حمل ) در ابعاد و اندازه‌های مختلفی قابل عرضه می‌باشد و بسته به نیاز شرکت‌ها قابل طراحی و ساخت می باشد. سردخانه‌های سیار قابلیت نصب در انواع مکان‌های مختلف را دارا می‌باشد و هر شرکتی می تواند به میزان نیاز خود حجم مورد نظر را تهیه نماید و از آن در امور خود استفاده نمایند .

انواع سردخانه متحرک

سردخانه متحرک و انواع آن

سردخانه متحرک در دو مدل سردخانه زیر صفر درجه و سردخانه بالای صفر درجه طراحی می‌شود سردخانه‌های متحرک بسته به نوع‎‌جا و مکان شما قابل طراحی است. ما در شرکت صنایع برودتی برادران حقیقی سعی داریم بسته به نیاز شما بهترین و کاراترین محصول را به شما معرفی نماییم تا محصول مصرفی شما کاملترین بهره بری را برای شما داشته باشد.

سردخانه های متحرک به علت جابه جایی و مقرون به صرفه بودن سال های زیادی است که مورد استفاده فروشگاه‌ها و اصناف می‌باشند.

مشخصات فنی سردخانه متحرک

 • استفاده از ساندویچ پانل های رنگی
 • پلی اورتان با قابلیت تغییر ابعاد بسته به نیاز مشتری
 • استفاده از دربهای لولایی و کشویی
 • استفاده از ماشین آلات اروپایی و مبدل های حرارتی مرغوب ایرانی

قیمت سردخانه متحرک

سردخانه متحرک بسته به نوع ضخامت و ابعاد آن قیمت‌های متفاوتی دارد. جهت آگهی از قیمت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

ثبت سفارش و درخواست مشاوره رایگان

نوع درخواست