اطلاعات کلی محصولات فراسکلد

محصولات فراسکلد، طیف گسترده ای از کمپرسورهای تک و دو مرحله ای semi-hermetic را با جابجایی ۲۴۰- ۴ m/h در ۵۰ Hz و رتبه های الکتریکی از ۸۰- ۵/۰ HP، در بر می گیرد.

این محصولات، مناسب برای سردکننده های معمولی HFC، سردکننده های جدید low-GWP، HFO و سردکننده های طبیعی هستند.

کمپرسورهای تک و چند منظوره و سیستم های آبشاری، برای استفاده طیف وسیعی از خرده فروشی (جزئی) تا سردخانه های صنعتی، چیلرهای پردازشی و AC و همچنین پمپ های حرارتی می باشند.

یک لیست طولانی از لوازم جانبی چند منظوره وجود دارد که قابل ارتقا هستند و همه مدل ها می توانند با اینورتر کار کنند.

این لوازم برای بهره وری بالا و پایین آوردن هزینه های عملیاتی پروژه به کار می روند.

همچنین طراحی های فراسکلد، تضمین کننده ی استحکام، سر و صدای کم و ابعاد کلی جمع و جور و کوچک، سیستم حفاظت یکپارچه در پیشرفته ترین کمپرسورهای بازار می باشند.

علاوه بر مدل های استاندارد، طیف کمپرسورهای فراسکلد، شامل مدل های ECO داخلی با تکنولوژی بهینه برای استفاده با R134a و R1234ze، AXH، AXY و AXE  با پیکربندی ATEX، مدل های VS با اینورترهای مدار مجتمع، مدل های SK3 و TK برای پردازش با  کربن دی اکسید در چرخه ی بحرانی و انتقالی، مدل های ۲ مرحله ای (two-stage)، مدل های پیکربندی شده ی ۲ قلو، مدل های ASERCOM با عملکرد بیشتر و بهینه، می باشند.

کمپرسورهایی با کاربرد خاص

کمپرسورهای اینورتر:

با تغییر دادن فرکانس قدرت موجود، کمپرسورهای اینورتر فراسکلد، ظرفیت نوسان خنک کنندگی را به طور بهینه از کمترین سطح تا بالاترین کارآئی تضمین می کنند.

کمپرسورهای ۲ مرحله ای:

طیف این گونه کمپرسورها در شرکت فراسکلد، شامل ۴ و ۶ سیلندر ۲ مرحله ای به همراه یک تفکیک کننده و طراحی مبتکرانه می باشد که ویژگی های محافظت کننده و همچنین کنترل شده ی خاصی را به مصرف کننده پیشنهاد می دهد.

کمپرسورهای ATEX:

برای پیوستن به استانداردهای ATEX به یک محیط منفجر شونده نیاز است. فراسکلد یک طیف گسترده ای از مدل های دارای گواهینامه رسمی مطابق با دستورالعمل ۹۴/۹/EC پیشنهاد می دهد. تمامی کمپرسورهای ATEX توسط شرکت فراسکلد تولید می شوند. همچنین برای استفاده ی هیدروکربن ها نیز مطابقت دارند. (R1270 و R290)

 ویژگی های خاص کمپرسورهای فراسکلد

 • بهترین متعادل سازی مکانیکی با کمترین سطح لرزش، نوسان و صدا
 • طراحی ریزبافت و فشرده با نیاز داشتن حداقل فضا جهت نصب دستگاه
 • کارآئی تضمین شده (ASERCOM)
 • قابلیت اطمینان بالا حتی در شرایط کارهای حساس
 • سیستم مدیریتی پیشرفته جهت روغن کاری
 • طیف کارآئی گسترده ای که تضمین کننده ی استفاده از دستگاه در کاربردهایی با حداقل دما می باشد.
 • ۳ سایز مختلف موتور به صورت بهینه برای کابردهای گوناگون
 • در ورژن های جفت شده گزینه های W-Z-V-Q در دسترس هستند.
 • بالاترین سطح راندمان و بازدهی
 • محافظت خلاقانه، سیستم نگهداری تشخیصی و پیشگیری کننده همراه با تکنولوژی شناختی (تشخیصی)
 • ظرفیت مناسب برای نوسان صدا و فرکانس با سیستم منحصر به فرد RSH. استاندارد پیشروی CC یا راندن یک متغیر فرکانس و بسامد
 • مناسب برای سردکننده هایی با استاندارد HFC و HFO و مدل های آمیخته شده ی low-GWP جدید. مدل هایی برای کاربردهای هیدروکربنی

ایمنی دستگاه در برابر آزاد شدن یا زیاد شدن درجه حرارت

در این وضعیت، درجه حرارت درونی به طور قطع و یقین در حداکثر درجه ی خود قرار دارد. در مواقعی مانند رسیدن خسارت به قسمت سردکننده یا زیاد شدن فوق العاده فشار می توان مقدار و قیمت ضررهای رسیده به کمپرسور یا دستگاه فشار را سنجید.

به تمامی مدل های ۲V و ۲Z متناسب با درجه حرارت رسیدگی می شود. به این معنا که آنها به واحد کنترل الکترونیک متصل می شوند و در مواقعی که درجه حرارت بالغ بر محدودیت های ایمنی شود، دستگاه یا کمپرسور از کار می ایستد.

ایمنی الکترونیک برای کنترل روغن کاری

این دستگاه در کمپرسورهای سری ۲V و ۲Z به بعد تعبیه شده است که دارای فشار الکترونیک قابل تعویض و مطمئن برای کنترل روغن کاری است.

به طوری که مانیتورهای موثر دستگاه تغییرات فشار تحت تاثیر روغن کاری سیستم را نشان می دهند و در شرایط کمبود روغن کمپرسور را متوقف می کنند.

دستگاه تعویض فشار به طور مستقیم روی پمپ روغن کمپرسور نصب شده است که نیاز به اتصالات اضافی را از بین می برد.

روغن کاری محصولات فراسکلد

همه کمپرسورها دارای فیلتر همراه با روغن و امکانات خاص برای مایع های خنک کننده و داشتن انتقال کم هستند. روغن ویسکوزیته برای روغن کاری در حد کمپرسور و ماشین ها مطمئن و عالی است.

تجهیزات جانبی محصولات فراسکلد

فراسکلد، تجهیزات کمپرسورهای خود را توسعه ی همه جانبه می بخشد به طوری که در شرایط عملیاتی مورد نظر دستگاه دارای قابلیت اطمینان و عملکرد موثر باشند.