تونل انجماد | سردخانه

نصب سردخانه - سردخانه / برودت

نصب سردخانه

نصب سردخانه

نصب سردخانه

نصب پانل سردخانه

صنایع برودتی برادران حقیقی به عنوان سازنده سردخانه و پیشگام در پانل های اتاق سرد ” سردخانه ” ،که پروژه های ساخت سردخانه در طول سال ها را انجام می دهند. مقیاس اتاق سرد ساخته شده از ظرفیت های سرد تجاری بزرگ (چیلرها و فریزر) تا اتاق های سرد مدولار مانند نانوایی ها ، آزمایشگاه ها و داروخانه ها بسیار متفاوت است.

نیاز واقعی برای تخصص سرپوشی اتاق همیشه تمایل به سقوط بیشتر در بازار بزرگ سردخانه صنعتی است. به عنوان مثال، هنگامی که ما به نصب اصلی از یک انبار یخچال فریزر اتوماتیک در انگلیس برای بستنی و ذخیره سازی دسر یخ زده کمک کردیم. ما پانل های اتاق سرد را برای آنچه ثابت شده است یکی از بزرگترین سازه های پانل ساخته شده در سایت صنعتی بریتانیا عرضه کردیم. این نوع نصب، هر روزه، اتفاق نمی افتد!

ظهور پانل های ماژولار در حال حاضر به معنای اتاق های سرد کوچکتر است که ما اغلب از آنها خواسته می شود تا نصب شوند و در واقع می توانند توسط مشتری های خود ساخته شوند. در حال حاضر راه رفتن در اتاق بسته اتاق اتاق معامله ارائه می دهد فقط یک فرصت است. با استفاده از دستورالعمل های کامل و کامپایل قفسه بندی اتاق سرد و یخچال تک بلوک، شما هم اکنون می توانید تیلر یا یخچال کوچک خود را (اندازه داخلی از 3.64m3 تا 11.64m3) خریداری کنید. فقط 2 نفر برای نصب نیاز دارند (در صورتی که سلامت و ایمنی خوب عمل می کنند)، ما مشتریان زیادی را می خواهیم که این گزینه «کیت اتاق سرد» را در نظر بگیرند. این خبر خوبی برای بسیاری از کسب و کارهایی است که نیاز به یک چیلر یا فریزر جدید دارند – از زنجیرهای فست فود تا طوطی ها، آزمایشگاه ها و خیلی چیزهای دیگر.

پس از گفتن، اگر یک مشتری ترجیح داده شود، می توانیم برای یک بسته نصب، نقل قول کنیم و این همان چیزی است که اخیرا اتفاق افتاده است. یک مشتری که در بخش شیمیایی انگلستان مشغول فعالیت بود، در اتاق سرد قدم زد، اما باید معیارهای خاصی را ارائه کند. آنها می خواستند اطمینان یابند که تمام نیازهای سختگیرانه آنها برآورده شده است، بنابراین ما برای آنها نظم خاصی از جمله حضور دو نفر از پرسنل ما در محل را برای انجام ، نصب می کنیم.

ساخت سردخانه , سازنده سردخانه

ساخت سردخانه , سازنده سردخانه

موارد مورد نیاز اتاق سرد

اتاق سرد باید در محدوده دما -22 تا 12 درجه سانتیگراد عمل کند.
این هدف برای ذخیره سازی کانتینرهای فله متوسط ​​(IBC) حمل کننده شیمیائی بود که بعضی از آنها باید در دماهای مختلف نگهداری شوند.
درب ورودی اتاق سرد باید یک اندازه خاص باشد تا ظرفیت مایع معمولی IBC (متوسط ​​وزن 2 تن) را جایگزین کند.

راه حل اتاق سرد ارائه شده توسط ما

برای فراهم کردن امکانات عملیاتی در دماهای مختلف، ما 2 واحد یخچال با کیفیت را نصب کردیم که به یک پانل کنترل متصل بود و یک واحد در دماهای مثبت و دوم در دمای منفی عمل می کرد.

برای ارائه کیفیت مناسب و اندازه پانل سردخانه ما پانل های تزریقی ISOBAR Polyurethane را با سیستم Cam Lock انتخاب و عرضه کردیم.

اندازه اتاق سرد نهایی 3 × 3 × 2.1 متر بود و توسط 2 نفر از پرسنل ما مونتاژ شد و آماده به کار در کمتر از 6 ساعت بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *