تونل انجماد | سردخانه

اتاق سرد نیمه صنعتی - سردخانه / برودت

اتاق سرد نیمه صنعتی

اتاق سرد نیمه صنعتی

اتاق سرد نیمه صنعتی

اتاق های کوچک سرد

اتاق های سرد کوچک برای نگهداری مواد غذایی و محصولات فاسد می شوند. رستوران ها، داروخانه ها، آزمایشگاه ها، بیمارستان ها، قصابی ها، نانوایی ها و مغازه های گل ها همه آنها را به شدت از آنها استفاده می کنند. آنها در صنعت خودرو نیز محبوب هستند، از جمله برای ذخیره سازی رول کربن فیبر استفاده می شود در ساخت فرمول 1 اتومبیل های مسابقه ای.

اتاق مهمانخانه کوچک کوچک اتاق مهماندار سرد (تصویر موجود در متن ) یکی از بهترین فروشگاه های با کیفیت، اتاق های سرد کوچک موجود در بازار امروز است. این یک اتاق سرد است که برای استفاده شخصی و در شاخه های تجاری برای ذخیره سازی فازن محبوب شده است. 30 مدل در دسترس است درب نوسان یک طرفه می تواند در هر دیوار قرار گیرد.

 

این اتاق کوچک سرد و حقوقی در ارتفاع 2400 میلی متری در دسترس است. گزینه ای عالی برای بسیاری از عملیات تجاری!

اتاق های سرد ما Minibox در بسیاری از پروژه های ساخت جدید از جمله یک پروژه ساخت خاص برای پیتزا دومینو در بریتانیا استفاده می شود.

اتاق های کوچک سرد با واحد های تبرید
رستوران های فست فود، رستوران ها و غیره گاهی نیاز به یک اتاق سرد کوچک با واحد یخچال دارند. ما می توانیم 2 نوع سیستم بسته بندی Refrigeration را برای این منظور ارائه دهیم: نوع استاندارد زین 1/1 Intarblock یا سیستم split 13. برای اطلاعات بیشتر درباره واحدهای یخچال مناسب برای اتاق های سرد سرد اینجا کلیک کنید.

گزینه های اتاق سرد سرد، قفسه بندی، حفاظت از آتش خاموش
اگر شما به دنبال اتاق های سرد و بزرگ می گردید، ما نیز می توانیم کمک کنیم. به عنوان رهبران در زمینه طراحی و تولید اتاق سرد تجاری، ما مجموعه ای از مشتریان در سراسر جهان داریم. برای اطلاعات بیشتر، لطفا از صفحه اتاق سرد تجاری ما بازدید کنید. همچنین می توانید صفحه ما را در قفسه ها بررسی کنید. یکی از جنبه های بسیار مهم مدیریت سرد اتاق این است که از حفاظت در برابر یخ زدگی جلوگیری شود. این چیزی است که هر کسب و کار با استفاده از ذخیره سازی سرد باید در نظر بگیرد. ما می توانیم راه حل را با فرش های ضد یخ خود عرضه کنیم.

اگر شما نیاز به ساخت سردخانه ، بزرگ یا کوچک، استاندارد و یا تخصصی، فقط با ما برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و ما خوشحال خواهیم شد که برای نیازهای شما کاری کنیم . مدیر فنی ما عجیب و غریب دارای سالها تجربه در امر تهیه و نصب اتاق های سردخانه است و او تمام جنبه های مورد نیاز خود را از جمله هر کارخانه ی یخچال و مایع بخاری را مورد توجه قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *