تونل انجماد | سردخانه

اتاق سرد تجاری - سردخانه / برودت

اتاق سرد تجاری

اتاق سرد تجاری ، ساخت اتاق سرد تجاری

اتاق سرد تجاری
به عنوان مثال، اتاق های سرد تجاری. طراحی و ساخت اتاق های سرد تجاری با استفاده از مونتاژ مدولار یکی از زمینه های تخصص ما است. ما در سطح بین المللی برای کیفیت و مقیاس اتاق های سرد شناخته شده ایم . ما در هر بخش صنعت کار می کنیم که نیاز به امکانات ذخیره سازی سرد از جمله صنایع خودرو و غذا، صنایع دارویی و تحقیقاتی و همچنین بخش خدمات عمومی دارد. ما در سرتاسر اروپا در سراسر روسیه ، بخش هایی از خاورمیانه، جنوب شرق آسیا، آفریقا و همچنین چین قرار گرفته ایم .

مشتریان اتاق سرد تجاری
ما اتاق های سرد تجاری را برای برخی از شرکت های برجسته عرضه کرده ایم . نمونه کارها مشتری مشتری های سرد خود را ببینید. ما یک رکورد ثابت در ارائه زمان، در بودجه – به ویژه برای ساخت و ساز اتاق سرد در معرض مهم است. مدیر فنی ما  دارای بیش از 30 سال تجربه در سیستم های ذخیره سازی سرد است.

قفسه اتاق سرد
ما طیف کاملی از سیستم های قفسه بندی استاندارد و قفسه های استاندارد اروپایی و سیستم های قفسه بندی تلفن همراه را ارائه می دهیم (ایده آل برای جایی که فضا محدود است و فضای ذخیره سازی باید حداکثر شود). ما برای این گزینه های قفسه بندی که راه حل های متنوعی از صنایع غذایی و دارویی (رستوران ها، هتل ها، رستوران ها، بیمارستان ها، داروخانه ها، اتاق های تمیز و غیره) را ارائه می دهیم، از خدمات منظم و تکرار لذت می بریم.

اتاق مدولار سرد
مجموعه اتاق سرد اتاق ما مجموعه ای از خانواده پانل های ساندویچ طراحی شده برای مونتاژ سریع اتاق سرد است. ما در سریع ترین زمان ممکن ساخت سردخانه شما را انجام میدهیم ، پیکربندی پانل به حداقل کاهش یافته است، بنابراین اثر کلی این است که مشتریان حداکثر امکانات طراحی برای اتاق های سرد را با حداقل تعداد پانل های مورد نیاز در سایت ارائه دهیم. همه محصولات از محدوده مدولار می تواند به راحتی بدون نیاز به ابزار خاص مونتاژ شود. به همین ترتیب آنها می توانند به آسانی برداشته شوند تا آنها را حرکت و یا بزرگ کنند. محدوده مدولار طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی از ذخیره مواد غذایی به اتاق های مرطوب است.

نمودار پانل های اتاق سرد مدولار پانل اتاق سرد: ساندویچ پانل شامل دو پوسته فولادی است که با یک فوم پلی اورتان با فشار بالا تزریق می شوند، با روش اتصال زبانه و شیار.

برای اطلاعات بیشتر و یا نقل قول برای هر پیکربندی یا اندازه اتاق های سردخانه یا تونل انجماد لطفا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *